logo potápěčedivemania.cz

Interface Pulse

Dekompresní počítače

APEKS

Dodání do 3 dnů

3 117 Kč bez DPH

3 771 Kč s DPH

Interface Pulse

Kód AP0464

Pulse je plně vybavený potápěčský dekompresní počítač v kompaktním náramkovém provedení. Pro přístup do jednotlivých módů, změnu nastavení a přepínání zobrazení slouží čtyři sadno ovladatelná tlačítka.

Pulse umožňuje nastavit dva mixy (MIX1: 21-50%, MIX2: 21-99%) a nabízí všechny potřebné režimy provozu, ve kterých zobrazuje maximální množství užitečných údajů.
Základní charakteristika
tři základní pracovní režimy: TIME, DIVE a GAGE
NITROX MIX1 (21% - 50%), NITROX MIX2 (21% - 99%)
automatické nastavení sektoru nadmořské výšky
možnost nastavení typu vody (sladká/slaná), měrných jednotek, osobního bezpečnostního faktoru (konzervatismus), intervalu pro záznam profilu ponoru (15 nebo 30s), hloubkového alarmu, alarmu času ponoru
režim pro plánování ponoru Vám umožní prohlédnout si bezdekompresní časy v různých hloubkách pro plánovaný ponor
každý ponor jehož hloubka přesáhla 1,5m a jehož čas byl minimálně 3 minuty je zaznamenáván (kapacita paměti dle zvolené frekvence záznamů - 30 hodin/60 logovaných ponorů při frekvenci záznamů 30s, 15hodin/30 logovaných ponorů při frekvenci záznamů 15s
přenos dat do PC pomocí originálního interface
Přenos dat do PC

Data z počítače PULSE do PC lze přenášet pomocí originálního PC interface. Komplet pro přenos dat z počítače PULSE do PC obsahuje interface, USB kabel pro propojení PULSE s PC a software Apeks PCLOGBOOK. Nejnovější verzi PCLOGBOOKu lze stáhnout na internetových stránkách výrobce www.apeks.co.uk.
Režim potápění bez dekomprese

V režimu potápění zobrazuje PULSE následující údaje: aktuální hloubku, bezdekompresní limit, čas ponoru, PO2, MIX indikátor (mix, který je právě používán), výstupovou rychlost, graf dusíku, graf kyslíku, NITROX symbol (pokud je FO2 nastaveno na 22% nebo vyšší), typ vody, maximální hloubku dosaženou během ponoru, aktuální teplotu vody, nastavení FO2 pro MIX1 a MIX2.

Pokud překročíte bezdekompresní limit, počítač se automaticky přepne z bezdekompresního režimu do dekompresního. V tomto režimu jsou na displeji zobrazozovány následující dekompresní informace: indikátor dekomprese, stop hloubka (nejmenší hloubka - strop - do které můžete vystoupat), stop čas (čas, který strávíte na dekompresní zastávce), celkový čas zahrnující dekompresní zastávky plus čas potřebný k výstupu k jednotlivým zastávkám až po vynoření na hladinu, DECO varování.
Režim GAGE

Pokud nastavíte počítač PULSE na GAGE režim, počítač bude pracovat pouze jako hloubkoměr a časomíra ponoru. V tomto režimu zobrazuje PULSE následující údaje: indikátor GAGE režimu, aktuální hloubku, čas ponoru, výstupovou rychlost, typ vody, teplotu vody, maximální hloubku.